ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΑΓΩΝΩΝ TIHIORACE 2021 (01/10 - 03/10)
Δείτε τις φωτογραφίες από τους φετινούς αγώνες TIHIORACE 2021 (01/10 - 03/10) στο παρακάτω link https://www.foto-trexoume.gr/tihio_race_2021. Αναζητήστε τις φωτογραφίες εισάγοντας τον αριθμό συμμετοχής σας BIB, ευγενική προσφορά του TIHIORACE!

Αποτελέσματα Αγώνα Tihiorace 10Km 12/05/2019

RANK BIB ATHLET TEAM/SPONSOR CAT TOTAL TIME
1 272 ΠΑΠΑΔΟΓΙΩΡΓΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ   A-M 00:49'41"029 
2 134 ΖΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΙΤΕΑΣ A-M 00:54'31"632 
3 153 ΦΡΑΓΚΟΣ  ΝΙΚΟΣ  Run Fast Live Cool  A-M 00:54'54"296 
4 197 ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ   A-M 00:57'22"066 
5 149  ΤΣΑΜΑΔΙΑΣ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  ΔΡΟΜΕΊΣ Ί.Π ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΌΥ- BOOTCAMP  A-M 00:58'44"703 
6 118  TAMPAKAKIS  EMMANOUIL    A-M 00:59'53"852 
7 175 ΑΡΓΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΛΙΑΡΤΙΣΤΑΣ A-M 01:01'20"821 
8 235 ΤΟΥΝΤΑΣ ΘΩΜΑΣ ΝΑΥΠΑΚΤΟΣ A-M 01:02'16"900 
9 237 ΚΟΜΠΟΡΟΖΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 3 Π A-M 01:03'27"348 
10 261 ΚΛΑΔΟΥΧΟΣ ΠΑΥΛΟΣ Εφυραίοι Ωκύπωδες A-M 01:03'39"485 
11 240 ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ LEPANDO A-M 01:03'55"527 
12 232 KAPENTZONIS NIKOLAOS lepanto A-M 01:03'55"584 
13 142 ΚΑΚΑΒΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Σ.Δ.Υ.ΠΑΤΡΑΣ A-M 01:05'03"832 
14 145 ΝΙΚΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΙΜΟΔΟΤΕΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ A-M 01:07'56"938 
15 277 ΣΙΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ   A-M 01:10'33"981 
16 146 ΚΩΣΚΩΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ VETERUNNERS A-M 01:10'38"964 
17 195 ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ  Lepanto A-M 01:10'46"592 
18 187 ΡΟΜΠΟΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Μεσολόγγι A-M 01:11'04"287 
19 117 STATHOPOULOU ELENI   Γ-W 01:11'09"234 
20 152 ΤΟΜΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ VETERUNNERS A-M 01:11'16"557 
21 141 ΤΖΑΝΑΤΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΣΔΥ ΠΑΤΡΑΣ A-M 01:11'21"353 
22 278 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ A-M 01:11'34"276 
23 244 ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Lepanto A-M 01:11'37"615 
24 156 ΚΥΡΙΑΚΑΤΗΣ ΚΩΣΤΑΣ   A-M 01:11'53"909 
25 109 ΓΚΟΥΜΟΠΟΥΛΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ   A-M 01:12'06"943 
26 196 ΔΡΟΣΟΣ ΚΩΣΤΑΣ ΛΕΠΑΝΤΟ A-M 01:12'30"689 
27 250 ΜΙΚΕΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ   A-M 01:12'58"147 
28 262 ΠΕΤΡΟΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΗΣ  -   A-M 01:12'58"212 
29 264 ΦΛΕΣΣΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ   A-M 01:13'05"552 
30 183 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ Acceleration GYM A-M 01:13'07"463 
31 274 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ   A-M 01:13'11"693 
32 194 ΓΚΕΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ LEPANTO  A-M 01:13'12"433 
33 161 ΚΑΛΠΑΚΙΩΡΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ   A-M 01:13'28"685 
34 228 KOULIS FOTIS lepanto A-M 01:14'02"675 
35 177 ΒΕΛΙΣΣΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ   Γ-W 01:14'03"014 
36 137 ΜΑΡΚΟΥ ΝΙΚΟΣ   A-M 01:14'18"649 
37 275 ΡΕΠΑΝΤΗΣ ΘΩΜΑΣ   A-M 01:14'24"090 
38 248 ΠΑΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ BRT-KPN® PATRAS-ΦΛΟΓΑ A-M 01:14'40"938 
39 266 ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΣ ΤΡΥΦΩΝ   A-M 01:15'25"902 
40 144 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Aliartistas A-M 01:15'27"221 
41 217 ΛΑΜΠΡΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ Γ-W 01:15'59"482 
42 136 MANTZOUKAS THEODOROS   A-M 01:16'18"424 
43 260 ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ A-M 01:16'30"082 
44 209 PANAGOPOULOS THEODOROS None A-M 01:16'34"228 
45 155 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΠΕΓΚΥ ALIARTISTAS RUNNING TEAM Γ-W 01:16'36"623 
46 169 ΠΑΣΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ  A-M 01:16'48"997 
47 208 ΓΡΗΓΟΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Grigo Team A-M 01:17'50"512 
48 131 ΚΡΕΟΥΖΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ   A-M 01:19'09"578 
49 226 ΠΑΞΙΝΟΥ  ΓΑΛΑΤΕΙΑ    Γ-W 01:19'16"124 
50 167 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ - A-M 01:19'31"400 
51 154 ΖΥΓΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ALIARTISTAS RUNNING TEAM A-M 01:19'31"456 
52 182 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Acceleration GYM Γ-W 01:20'40"141 
53 203 ΠΟΥΛΙΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ   A-M 01:20'57"960 
54 247 ΠΕΤΣΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ The runners project Γ-W 01:21'30"318 
55 138 ΔΡΙΤΣΑ ΜΑΡΙΑ ALIARTISTAS Γ-W 01:21'39"636 
56 176 ΜΩΡΑΙΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ   A-M 01:22'19"241 
57 135 ΜΕΝΑΓΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ   A-M 01:22'22"166 
58 126 ΛΑΛΙΩΤΗ  ΜΑΡΙΑ   Γ-W 01:22'25"922 
59 647 MORFIS PANAGIOTIS  POP Patras A-M 01:23'55"094 
60 129 MISAILIDI  MARIA   Γ-W 01:23'55"312 
61 229 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΜΙΝΟΣ   A-M 01:23'55"564 
62 207 ΚΑΡΑΓΡΗΓΟΡΗ ΜΑΡΙΑ Σ.Μ.ΑΧ. ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ Γ-W 01:24'01"234 
63 124 ΧΑΤΖΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ   A-M 01:24'53"826 
64 130 ΜΟΥΚΑ  ΝΑΤΑΣΑ   Γ-W 01:25'07"271 
65 273 ΜΑΣΣΑΛΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ   Γ-W 01:25'23"563 
66 150 ΜΑΝΙΑΤΗΣ  ΓΙΑΝΝΗΣ   A-M 01:25'57"339 
67 107 ΤΖΟΥΡΑΜΑΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ BRT-KPN® PATRAS ΦΛΟΓΑ Γ-W 01:26'07"603 
68 106 ΤΖΟΥΡΑΜΑΝΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ BRT-KPN® PATRAS-ΦΛΟΓΑ A-M 01:26'08"104 
69 103 ΚΥΡΠΙΤΖΗ ΕΛΕΝΗ ΣΑΦΑΝΣ Γ-W 01:26'38"474 
70 143 ΠΑΤΥΧΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ   A-M 01:26'41"561 
71 157 PRASSA VASILIKI   Γ-W 01:27'28"063 
72 276 ΚΑΥΓΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ   A-M 01:27'50"170 
73 105 ΝΤΑΛΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ  ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ A-M 01:28'01"909 
74 185 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ Γ-W 01:28'05"488 
75 186 ΞΗΡΟΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΝΗ   Γ-W 01:28'18"448 
76 251 ΣΑΚΕΛΛΙΟΥ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ   A-M 01:28'19"777 
77 168 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ   A-M 01:28'51"093 
78 184 ΣΚΛΑΒΕΝΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ THE FUNCTIONAL DEPARTMENT A-M 01:30'08"935 
79 201 ΚΑΛΛΙΑΝΤΑΣΗ ΕΥΜΟΡΦΙΑ ΛΙΒΑΔΕΙΑ Γ-W 01:31'21"360 
80 265 ΒΛΑΣΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ   A-M 01:31'35"599 
81 127 ΒΕΝΤΟΥΡΗΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ   A-M 01:31'36"443 
82 245 ΣΙΑΤΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ   A-M 01:31'38"571 
83 204 ΚΟΤΣΙΦΑ ΝΙΚΗ ΑΣ ΠΑΛΜΟΣ Γ-W 01:32'33"325 
84 132 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ   A-M 01:34'44"975 
85 258 ΜΗΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΛΑΜΙΑ Γ-W 01:35'33"487 
86 200 ΠΕΡΙΜΕΝΗΣ ΗΛΙΑΣ ANEMOS A-M 01:37'00"584 
87 256 ΜΙΝΤΙΛΟΓΛΙΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΤΡΑ A-M 01:37'09"112 
88 255 ΛΕΙΒΑΔΑΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ανεξαρτητος A-M 01:37'10"592 
89 165 ΔΗΜΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ Lepanto runners A-M 01:37'18"751 
90 198 KOUTSOUKIS PANAGIOTIS ANEMOS A-M 01:38'02"566 
91 259 ΚΑΛΟΓΕΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ   A-M 01:38'11"259 
92 122 FITZSIMMONS LESLEY   Γ-W 01:38'21"151 
93 119 ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ   Γ-W 01:38'24"276 
94 148 ΚΑΜΙΝΑΡΗ ΑΓΑΘΗ ΕΥΚΛΗΣ Γ-W 01:38'26"443 
95 110 ΑΛΕΞΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ   A-M 01:39'06"684 
96 279 ΡΟΥΣΣΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ   Γ-W 01:39'32"240 
97 212 ΛΙΟΥΡΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ   A-M 01:39'51"131 
98 139 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΆΓΙΑ ΘΗΒΏΝ A-M 01:40'01"533 
99 191 ΒΑΓΕΝΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ   Γ-W 01:40'32"915 
100 210 ΜΟΡΦΗΣ ΜΑΡΙΟΣ active monkeys A-M 01:41'11"651 
101 199 TZANNI ANGELIKI ANEMOS Γ-W 01:41'32"141 
102 173 ΚΡΑΝΙΑ ΕΥΣΤΑΘΙΑ   Γ-W 01:41'36"409 
103 188 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ Skywomen running team Γ-W 01:42'25"362 
104 101 ΚΑΤΣΑΡΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ Δρομεις ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ A-M 01:43'37"105 
105 102 ΜΑΚΡΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Δρομείς Μαστρο A-M 01:43'42"946 
106 113 ΝΤΡΕΛΙΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ  Δρομεις Αιτολικου  A-M 01:43'43"291 
107 190 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ  ΜΑΡΙΑ   Γ-W 01:43'55"979 
108 181 ΓΚΕΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΥΔΡΟΜΟΣ A-M 01:44'11"588 
109 205 ΧΑΝΤΖΗΠΑΠΑ ΜΑΡΙΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ Γ-W 01:44'44"392 
110 121 ΠΕΤΡΟΥ ΙΟΥΛΙΑ   Γ-W 01:45'06"053 
111 120 ΧΡΥΣΙΚΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ   Γ-W 01:45'59"834 
112 189 ΣΑΜΙΩΤΗ ΜΑΤΙΝΑ   Γ-W 01:46'06"735 
113 174 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ   Γ-W 01:47'33"503 
114 263 ΜΟΥΝΤΟΥΛΑΣ  ΜΟΛΕΝΣΚΙ   A-M 01:48'29"208 
115 271 ΣΚΕΥΗ ΣΟΦΙΑ   Γ-W 01:48'29"305 
116 353 ΜΟΥΝΤΟΥΛΑΣ  ΣΜΟΛΕΝΣΚΙ  Χίος  A-M 01:48'30"119 
117 268 ΣΤΑΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ   A-M 01:49'18"767 
118 151 ARVANITAKI SOFIA ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Γ-W 01:50'47"496 
119 115 ΠΑΝΑΡΙΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Αιμαδοτες αμφισσας A-M 01:52'16"211 
120 164 ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗ  ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ Αοκ Γ-W 01:53'00"845 
121 163 LAKATOS BERNADETT   Γ-W 01:53'01"101 
122 166 ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ Lepanto runners A-M 01:54'29"326 
123 147 ΣΙΓΑΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ   A-M 01:54'45"548 
124 128 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ   A-M 01:55'26"971 
125 171 ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗ  ΝΕΚΤΑΡΙΑ   Γ-W 01:55'48"924 
126 239 VAVAROUTA IRENE ΡΙΟ ΑΧΑΙΑΣ Γ-W 02:07'00"275 
127 180 ΚΑΛΑΜΠΟΚΗ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ   Γ-W 02:12'16"830 
128 159 ΠΑΠΑΔΟΜΑΝΩΛΑΚΗ  ΜΑΡΙΑ   Γ-W 02:13'55"554 
129 160 ΝΤΑΟΥΛΑ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ   Γ-W 02:13'56"281 
130 125 ΚΑΖΑΝΤΖΗ ΑΓΑΘΗ ΟΔΕΥΩ Γ-W 02:19'20"383 
131 211 ΣΤΑΣΗ ΒΙΒΙΑΝ   Γ-W 02:25'19"486 
132 206 ΑΔΑΜ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ   Γ-W 02:30'48"138 
133 267 ΣΤΑΣΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ   Γ-W 02:30'48"616 
134 162 ΝΤΟΥΜΑΝΑΣ ΒΑΙΟΣ    A-M 02:54'51"475 
DNF 192 KARAINDROS CHRISTOS   A-M 00:00'09"714 
DNS 104 RAGKAVAS IOANNIS   A-M 00:00':00"000
DNS 108 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ-ΚΟΥΚΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ Γ-W 00:00':00"000
DNS 111 KATRIS ILIAS WEFIT A-M 00:00':00"000
DNS 112 KONSTANTINOPOULOS KONSTANTINOS A-M 00:00':00"000
DNS 114 ΛΑΪΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ   A-M 00:00':00"000
DNS 116 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Αιμοδοτες αμφισσας A-M 00:00':00"000
DNS 123 ΔΡΙΤΣΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ   A-M 00:00':00"000
DNS 133 PANAGOS STAVROS   A-M 00:00':00"000
DNS 140 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ALIARTISTAS Γ-W 00:00':00"000
DNS 158 ΠΑΥΛΟΣ ΜΑΡΑΓΚΟΣ Πάτρα A-M 00:00':00"000
DNS 170 ΚΡΑΝΙΑ ΕΛΛΗ   Γ-W 00:00':00"000
DNS 172 ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ   A-M 00:00':00"000
DNS 178 BROUZAS VASSILIS   A-M 00:00':00"000
DNS 179 PERIKLIS ANDREOPOULOS   A-M 00:00':00"000
DNS 193 ΚΟΥΛΟΥΜΠΗΣ  ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ  ΠΑΡΚΟ ΑΓΥΙΑΣ  A-M 00:00':00"000
DNS 202 ΚΟΥΓΙΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ   A-M 00:00':00"000
DNS 213 ΜΟΥΡΚΑ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟΝ FITNESS CLUB ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ Γ-W 00:00':00"000
DNS 214 ΦΛΩΡΟΥ ΘΩΜΑΙΣ OXI Γ-W 00:00':00"000
DNS 215 PAPAIOANNOU IOANNIS   A-M 00:00':00"000
DNS 216 GKOUMAS EVANGELOS   A-M 00:00':00"000
DNS 218 ΜΠΙΜΠΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ Γ-W 00:00':00"000
DNS 219 ΚΕΡΑΜΙΔΑ ΗΡΩ   Γ-W 00:00':00"000
DNS 220  ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Αιμοδοτες αμφισσας A-M 00:00':00"000
DNS 221 MORALI LYDIA ΟΔΕΥΩ Γ-W 00:00':00"000
DNS 222 ΒΕΛΙΓΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ   Γ-W 00:00':00"000
DNS 223 ΡΑΠΤΗ ΝΕΚΤΑΡΙΑ   Γ-W 00:00':00"000
DNS 224 ΣΕΙΡΑΔΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΠΟΣ ΑΤΟΜΙΚΗ A-M 00:00':00"000
DNS 225 ΠΑΠΑ ΚΥΡΙΑΚΗ OUTDOOR GAMES RUNNING TEAM Γ-W 00:00':00"000
DNS 227 ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΥ ΣΟΦΙΑ OUTDOOR GAMES Γ-W 00:00':00"000
DNS 230 ΠΟΥΛΗΣ ΑΝΔΡΟΝΙΚΟΣ ΑΠΌΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΉΣ ΑΤΤΙΚΉΣ A-M 00:00':00"000
DNS 231 ΠΕΡΔΙΚΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ BRT-KPN® PATRAS A-M 00:00':00"000
DNS 233 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ   Γ-W 00:00':00"000
DNS 234 ΚΑΜΑΡΓΙΩΤΗΣ ΑΝΑΞΑΓΟΡΑΣ ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ A-M 00:00':00"000
DNS 236 ΜΟΣΧΟΥΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ A-M 00:00':00"000
DNS 238 ΚΑΡΥΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 3 Π /  SKY WOMEN RUNNING TEAM Γ-W 00:00':00"000
DNS 241 ΣΙΕΡΡΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ OLYMPIA RUNNERS A-M 00:00':00"000
DNS 242 ΠΑΛΑΝΤΖΑ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ALIARTISTAS RUNNING TEAM Γ-W 00:00':00"000
DNS 243 ΜΑΝΕΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΠΑΡΟΥΤΟΚΑΠΝΙΣΜΕΝΟΙ ΠΑΤΡΑΣ A-M 00:00':00"000
DNS 246 ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ  ΣΠΥΡΙΔΩΝ    A-M 00:00':00"000
DNS 249 ΧΑΡΑ ΤΟΥΡΑΤΖΩΦ   Γ-W 00:00':00"000
DNS 252 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ    A-M 00:00':00"000
DNS 253 ΧΑΤΖΗΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ BreezeΌλα running team A-M 00:00':00"000
DNS 254 ΚΑΣΕΓΙΑ  ΕΥΧΑΡΙΣ  MyAthlete-chosen  Γ-W 00:00':00"000
DNS 257 KATSOULIS NIKOS   A-M 00:00':00"000
DNS 269 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ   Γ-W 00:00':00"000
DNS 270 ΠΕΝΤΑΓΙΩΤΗΣ ΠΕΤΡΟΣ   A-M 00:00':00"000