ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΑΓΩΝΩΝ TIHIORACE 2021 (01/10 - 03/10)
Δείτε τις φωτογραφίες από τους φετινούς αγώνες TIHIORACE 2021 (01/10 - 03/10) στο παρακάτω link https://www.foto-trexoume.gr/tihio_race_2021. Αναζητήστε τις φωτογραφίες εισάγοντας τον αριθμό συμμετοχής σας BIB, ευγενική προσφορά του TIHIORACE!

Αποτελέσματα Αγώνας 20Km - TIHIORACE 2018

rank agegrouprank genderrank bib lastname firstname Youth_Championship club agegroup Finish Finish_nettime
1 1 1 2123 ΠΟΥΡΙΚΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ YB   Α1 1:39:23 1:39:23
2 2 2 2083 ΠΟΝΗΡΕΑΣ ΝΙΚΟΣ YB LASPORTIVATEAMGREECE Α1 1:43:33 1:43:33
3 3 3 2097 ΤΖΟΥΜΑΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ YB FIFTH ELEMENT Α1 1:43:36 1:43:36
4 1 4 2032 ΔΡΟΣΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ   Ε.Α.Υ.Α. Α2 1:47:46 1:47:44
5 4 5 2040 ΚΑΡΑΛΗΣ ΗΛΙΑΣ U23 The Runner's Project Α1 1:48:24 1:48:22
6 5 6 2078 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ U23 WAKE UP STREET Α1 1:49:18 1:49:18
7 2 7 2051 ΚΟΛΤΣΙΔΑΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ     Α2 1:50:34 1:50:32
8 6 8 2098 ΤΖΟΥΜΑΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ YA THE NORTH FACE /FIFTH ELEMENT/ ALL TERRAIN RUNNERS Α1 1:53:38 1:53:38
9 1 9 2126 ΑΛΕΞΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ     Α3 1:54:02 1:54:01
10 2 10 2124 ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ     Α3 1:54:36 1:54:35
11 3 11 2012 SILVESTROS TRIANTAFILOS     Α2 1:59:46 1:59:45
12 7 12 2109 ΦΛΑΟΥΝΑΣ ΑΡΙΩΝΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ YB The runners project Α1 1:59:46 1:59:46
13 4 13 2099 ΤΟΜΑΡΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ   ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α2 2:01:11 2:01:07
14 8 14 2048 ΚΙΤΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ U23 STAVRAKIS ΚΈΝΤΡΟ ΕΛΑΣΤΙΚΏΝ Α1 2:01:49 2:01:49
15 1 15 2111 ΧΑΛΑΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ   Lepantorunners Α4 2:02:33 2:02:30
16 9 16 2042 ΚΑΡΔΙΟΠΟΥΛΗΣ ΗΛΙΑΣ U23 ΣΧΟΛΗ ΝΑΥΤΙΚΩΝ ΔΟΚΙΜΩΝ Α1 2:02:54 2:02:51
17 5 17 2073 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ   Α2 2:05:13 2:05:08
18 10 18 2120 ΑΝΕΖΥΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ YB   Α1 2:06:38 2:06:38
19 6 19 2074 ΝΤΙΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ   Μυρτέας Α2 2:12:29 2:12:21
20 1 1 2049 ΚΟΛΟΚΑ ΦΩΤΕΙΝΗ U23 Dynafit Greece Γ1 2:13:54 2:13:54
21 11 20 2075 ΝΤΟΤΣΙΚΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ     Α1 2:15:41 2:15:33
22 2 21 2127 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ     Α4 2:18:34 2:18:30
23 3 22 2094 ΣΤΕΦΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ   MYATHLETE Α3 2:20:08 2:20:03
24 7 23 2096 ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ   - Α2 2:20:25 2:20:18
25 4 24 2037 ΚΑΛΑΝΤΖΉΣ ΓΙΏΡΓΟΣ   ΑΘΛΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΊΟΥ-EXTREME PRO TEAM Α3 2:20:30 2:20:26
26 5 25 2017 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ   Αλιαρτιστας Α3 2:21:32 2:21:29
27 3 26 2018 ΑΡΓΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   Αλιαρτιστας Α4 2:21:32 2:21:30
28 12 27 2008 PAPAKONSTANTINOU GIORGOS   TOP GYM Α1 2:23:05 2:23:01
29 6 28 2104 ΤΣΑΜΠΡΑΣ ΝΙΚΟΣ   ΗΡΑΚΛΕΙΟΣ ΑΘΛΟΣ Α3 2:23:24 2:23:16
30 8 29 2045 ΚΑΤΣΕΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ     Α2 2:23:36 2:23:32
31 1 2 2043 ΚΑΣΕΓΙΑ ΕΥΧΑΡΙΣ   MyAthlete Γ2 2:24:35 2:24:33
32 7 30 2079 ΠΑΠΠΑΣ ΣΠΥΡΟΣ     Α3 2:25:15 2:25:15
33 4 31 2121 ΑΝΕΖΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ     Α4 2:26:29 2:26:29
34 5 32 2036 ΚΑΚΑΒΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ   Σ.Δ.Υ.Πάτρας Α4 2:26:41 2:26:41
35 6 33 2091 ΣΟΥΡΤΖΗΣ ΝΙΚΟΣ   ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Α4 2:28:10 2:28:08
36 8 34 2114 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ   ΣΕΟ ΠΑΤΡΑΣ "ΩΛΕΝΟΣ" Α3 2:28:27 2:28:20
37 9 35 2007 PANAGIOTIS MYSTRIDIS     Α2 2:28:28 2:28:18
38 9 36 2125 ΤΖΟΥΡΑΜΑΝΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ     Α3 2:28:34 2:28:31
39 10 37 2039 ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   ΣΔΥ ΠΑΤΡΑΣ Α2 2:28:36 2:28:31
40 7 38 2015 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ     Α4 2:28:45 2:28:39
41 2 3 2105 ΤΣΙΝΤΖΟΥΡΑ ΘΩΜΑΗ     Γ2 2:28:59 2:28:59
42 11 39 2101 ΤΡΑΠΕΖΙΩΤΗΣ ΧΡΙΣΤΟΣ   ΤΡΕΧΑΝΤΗΡΙΑ RS Α2 2:29:27 2:29:19
43 12 40 2010 ROUSSIS CHRISTOS   PANETOLIKOS Α2 2:30:47 2:30:38
44 2 4 2071 ΜΠΟΥΓΙΟΥΚΟΥ ΣΟΦΙΑ U23 The runners project Γ1 2:31:14 2:31:12
45 13 41 2011 SAHBAZ CHRISTOS   outdoor games running team Α2 2:32:50 2:32:45
46 1 5 2044 ΚΑΤΣΑΒΟΥ ΒΟΥΛΑ   Chozen mountain team Γ3 2:33:04 2:33:03
47 10 42 2089 ΣΙΔΕΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ   Free Runners Α3 2:35:13 2:35:08
48 11 43 2027 ΓΙΩΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ     Α3 2:36:36 2:36:30
49 3 6 2002 DIMITROULA EIRINI     Γ2 2:36:51 2:36:41
50 14 44 2106 ΤΣΙΡΙΓΚΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ   ΤΡΑΧΙΝΑ Α2 2:37:06 2:36:56
51 15 45 2110 ΦΩΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Α2 2:37:35 2:37:23
52 12 46 2087 ΣΑΡΟΥΚΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ   ΣΔ.Ύδρας Α3 2:38:19 2:38:14
53 16 47 2084 ΠΡΟΚΑΚΟΣ ΤΕΟ   DRC Α2 2:38:20 2:38:14
54 4 7 2102 ΤΡΟΥΜΠΟΥΚΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ   Lepanto Γ2 2:39:01 2:38:55
55 8 48 2050 ΚΟΛΟΝΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   Σ.Δ.Υ.Αγρινίου Α4 2:39:03 2:39:00
56 13 49 2103 ΤΣΑΚΟΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ     Α3 2:39:41 2:39:38
57 13 50 2077 ΠΑΛΛΑΝΤΖΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ U23 ΣΧΟΛΗ ΝΑΥΤΙΚΩΝ ΔΟΚΙΜΩΝ Α1 2:39:49 2:39:46
58 14 51 2072 ΜΠΟΥΝΙΑΛΕΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ   ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ Α3 2:39:56 2:39:53
59 17 52 2082 ΠΛΑΣΤΗΡΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ   ΔΡΟΜΕΙΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Α2 2:40:14 2:40:01
60 2 8 2047 ΚΕΚΕΜΠΑΝΟΥ ΣΟΦΙΑ   Zargana Running Team Γ3 2:42:06 2:42:03
61 1 53 2119 ΓΥΠΑΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ     Α5 2:42:06 2:41:59
62 15 54 2085 ΡΑΠΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ   Φειδιππίδης πατρας Α3 2:42:46 2:42:40
63 16 55 2041 ΚΑΡΑΧΟΤΖΙΤΗΣ ΝΙΚΟΣ     Α3 2:42:54 2:42:50
64 18 56 2067 ΜΙΧΑΗΛ ΜΙΧΑΛΗΣ   Fifth Element-Herbalife24 Α2 2:44:54 2:44:47
65 17 57 2058 ΛΑΥΡΕΝΤΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ     Α3 2:44:59 2:44:50
66 19 58 2026 ΓΙΑΝΝΙΣΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ     Α2 2:45:07 2:44:52
67 18 59 2108 ΦΑΡΣΑΛΙΝΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ   ΤΡΑΧΙΝΑ Α3 2:45:26 2:45:18
68 20 60 2056 ΚΥΤΑΓΙΑΣ ΚΩΣΤΑΣ   Σύλλογος δρομέων Ι.Π Μεσολογγιου Α2 2:45:26 2:45:16
69 19 61 2062 ΜΑΚΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ Ι.Π. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Α3 2:45:26 2:45:16
70 3 9 2092 ΣΤΑΜΟΥΛΗ ΖΩΗ U23 Φιλιππος Βεροιας Γ1 2:45:45 2:45:45
71 20 62 2016 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   GOSPORT Α3 2:46:21 2:46:12
72 21 63 2034 ΗΛΙΑΔΗΣ ΠΑΡΗΣ   X-TREME STORES TEAM Α2 2:46:36 2:46:31
73 2 64 2028 ΓΟΡΓΟΤΣΙΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ   Παλλήνιοι δρομείς Α5 2:47:10 2:47:02
74 21 65 2031 ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ     Α3 2:50:15 2:50:10
75 22 66 2070 ΜΠΕΣΣΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ   Lepanto runners Α3 2:50:16 2:50:11
76 23 67 2004 MANALIS GEORGE   RafinaRunners Α3 2:50:29 2:50:19
77 24 68 2029 ΓΡΑΒΑΝΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ     Α3 2:50:30 2:50:23
78 22 69 2030 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ     Α2 2:50:32 2:50:29
79 14 70 2005 MELETAKIS GIANNIS   Skroutz Α1 2:50:39 2:50:28
80 25 71 2014 ZARNAVELIS MARKOS     Α3 2:51:02 2:50:54
81 5 10 2064 ΜΑΡΚΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ   Sky Women Running Team Γ2 2:51:14 2:51:11
82 26 72 2054 ΚΟΥΤΣΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ   Τραχίνα - Λύκοι Κεχαγιόγλου Α3 2:51:14 2:51:06
83 27 73 2006 OΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ     Α3 2:53:05 2:52:54
84 3 11 2019 ΑΥΔΗ ΕΥΗ   FIFTH ELEMENT / Σ.Δ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ3 2:53:33 2:53:23
85 9 74 2118 ΜΑΥΡΑΓΑΝΗΣ ΝΙΚΟΣ     Α4 2:53:48 2:53:45
86 28 75 2052 ΚΟΤΣΙΛΑΤΗΣ ΔΗΜΉΤΡΗΣ   KASIMIS TRAINING Α3 2:54:04 2:53:59
87 29 76 2093 ΣΤΑΜΠΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΣ     Α3 2:54:04 2:54:00
88 30 77 2025 ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ   ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ Α3 2:54:46 2:54:41
89 31 78 2021 ΒΑΙΔΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ   Ymittos Runners Α3 2:56:02 2:55:58
90 23 79 2086 ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΦΩΤΗΣ   ADIDAS RUNNERS Α2 2:56:18 2:56:14
91 10 80 2053 ΚΟΥΣΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ Ι.Π. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Α4 2:56:29 2:56:16
92 11 81 2038 ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ   ΓΥΜΝΑΣΙΟΝ FITNESS CLUB ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ Α4 2:56:35 2:56:24
93 15 82 2063 ΜΑΝΔΕΛΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ   WAKE UP STREET Α1 2:56:40 2:56:36
94 6 12 2060 ΛΕΚΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ   MERENDA TEAM Γ2 2:57:08 2:57:02
95 4 13 2107 ΤΥΡΟΔΗΜΟΥ ΕΥΗ   ΗΡΑΚΛΕΙΟΣ ΑΘΛΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ Γ3 2:57:38 2:57:33
96 32 83 2068 ΜΟΥΡΚΙΩΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ     Α3 3:00:17 3:00:10
97 5 14 2061 ΜΑΚΡΗ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ   MEREDA TEAM Γ3 3:01:51 3:01:43
98 33 84 2059 ΛΕΚΕΑΣ ΜΑΡΙΝΟΣ   TEAM DOLIOS Α3 3:01:56 3:01:49
99 34 85 2088 ΣΙΑΣΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ   ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ Ι.Π. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Α3 3:02:19 3:02:10
100 7 15 2076 ΝΤΟΥΜΑΝΗ ΘΕΟΚΤΙΣΤΗ   MERENDA TRAIL TEAM Γ2 3:02:45 3:02:41
101 1 16 2057 ΛΑΚΑΦΩΣΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ   EXTREMEPRO TEAM Γ4 3:03:25 3:03:18
102 16 86 2046 ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ     Α1 3:03:57 3:03:42
103 35 87 2128 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ     Α3 3:06:14 3:06:03
104 36 88 2035 ΚΑΖΙΑΝΗΣ ΦΩΤΗΣ   ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α3 3:07:00 3:06:50
105 8 17 2090 ΣΟΡΔΑΚΗ ΝΙΚΟΛ     Γ2 3:10:14 3:10:05
106 37 89 2100 ΤΡΑΠΕΖΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   ΤΡΕΧΑΝΤΗΡΙΑ RS Α3 3:12:22 3:12:11
107 24 90 2095 ΣΤΡΑΤΟΥΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ     Α2 3:13:35 3:13:25
108 4 18 2009 PARASKEVOULAKOU VASILIANA U23 All terrain runners Γ1 3:14:18 3:14:09
109 6 19 2001 AIVALIOTI ANASTASIA     Γ3 3:21:23 3:21:08
110 38 91 2112 ΧΑΝΤΖΗΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ   Ο Σύλλογος Δρομέων Ιεράς Πόλης Μεσολογγίου Α3 3:24:31 3:24:17
111 25 92 2033 ΕΡΜΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑNΔΡΟΣ   ΤΡΕΧΑΝΤΗΡΙΑ RS Α2 3:33:50 3:33:39
112 5 20 2024 ΓΑΝΤΖΟΥ ΕΛΕΝΗ     Γ1 3:34:15 3:34:10
113 26 93 2013 STEFANOU NIKOS   Polias Runners Α2 3:35:06 3:34:57
114 27 94 2003 GEORGANTAS GIANNIS   Polias Runners Α2 3:35:08 3:34:57
115 28 95 2080 ΠΑΤΣΑΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ     Α2 3:37:09 3:36:55
116 39 96 2081 ΠΕΤΣΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ     Α3 3:44:57 3:44:49
117 9 21 2065 ΜΕΝΤΖΕΛΙΩΤΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ   GOSPORT Γ2 3:49:05 3:48:57
118 40 97 2020 ΑΥΔΗΣ ΑΛΕΞΗΣ   FIFTH ELEMENT / Σ.Δ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α3 4:45:55 4:45:42
119 3 98 2115 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Γεωργιος   Cameroun Lions Α5 4:56:31 4:56:19
DNF DNF DNF 2117 ΚΕΚΕΜΠΑΝΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ     Γ3 - -
DNF DNF DNF 2116 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Μπριζίτ   Cameroun Lions Γ4 - -