ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΑΓΩΝΩΝ TIHIORACE 2021 (01/10 - 03/10)
Δείτε τις φωτογραφίες από τους φετινούς αγώνες TIHIORACE 2021 (01/10 - 03/10) στο παρακάτω link https://www.foto-trexoume.gr/tihio_race_2021. Αναζητήστε τις φωτογραφίες εισάγοντας τον αριθμό συμμετοχής σας BIB, ευγενική προσφορά του TIHIORACE!

Αποτελέσματα Αγώνας 10Km - TIHIORACE 2018

rank agegrouprank genderrank bib lastname firstname club agegroup Finish Finish_nettime
1 1 1 1040 ΖΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΙΤΕΑΣ Α3 0:54:13 0:54:13
2 2 2 1117 ΧΑΨΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ Α3 0:56:52 0:56:52
3 1 3 1114 ΦΡΑΓΚΟΣ ΝΙΚΟΣ ΑΣΛ Φίλανδρος Α2 0:56:55 0:56:53
4 2 4 1046 ΚΑΜΙΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ   Α2 1:00:00 0:59:57
5 1 5 1028 ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ-ΠΕΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ Α1 1:00:47 1:00:41
6 2 6 1106 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ Lepanto Α1 1:00:49 1:00:33
7 3 7 1083 ΝΤΟΥΣΚΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ   Α3 1:01:58 1:01:55
8 4 8 1011 KOUTSONAS ALEXANDROS gr RUNNERS Α3 1:02:40 1:02:40
9 5 9 1113 ΤΣΑΜΑΔΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Bootcamp Α3 1:03:01 1:02:57
10 1 1 1140 ΦΟΥΣΚΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ   Γ2 1:03:20 1:03:04
11 6 10 1060 ΚΟΥΛΟΥΜΠΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΠΑΡΚΟ ΑΓΥΙΑΣ Α3 1:04:26 1:04:26
12 7 11 1039 ΔΟΓΑΝΤΖΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ   Α3 1:05:19 1:05:19
13 3 12 1082 ΝΤΙΝΟΥ ΦΩΤΗΣ ΜΥΡΤΕΑΣ Α2 1:05:19 1:05:15
14 4 13 1153 ΨΥΧΟΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ   Α2 1:05:49 1:05:47
15 3 14 1158 ΜΠΕΛΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ   Α1 1:05:50 1:05:44
16 5 15 1152 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ   Α2 1:06:07 1:06:04
17 1 2 1043 ΚΑΚΟΥΡΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ   Γ1 1:06:24 1:06:16
18 8 16 1085 ΟΡΦΑΝΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ   Α3 1:06:24 1:06:14
19 1 17 1101 ΣΙΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ LEPANTO RUNNERS Α4 1:09:11 1:09:05
20 6 18 1157 ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ   Α2 1:09:36 1:09:36
21 7 19 1156 ΠΥΡΓΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ   Α2 1:09:38 1:09:38
22 9 20 1077 ΜΠΕΛΕΖΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ   Α3 1:09:43 1:09:40
23 8 21 1124 ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ ΒΑΓΓΕΛΗΣ   Α2 1:09:45 1:09:30
24 4 22 1118 ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - Α1 1:09:59 1:09:54
25 1 3 1151 ΚΑΥΟΚΟ ΤΑΒΑΤΑ   Γ4 1:10:09 1:10:06
26 1 4 1115 ΧΑΛΑΖΙΑ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΓΥΜΝΑΣΙΟΝ FITNESS CLUB ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ Γ3 1:10:15 1:10:12
27 2 5 1005 HOLSCHER ESMERALDA ΠΑΛΛΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ Γ4 1:10:23 1:10:20
28 10 23 1108 ΣΦΕΝΔΥΛΗΣ ΤΡΥΦΩΝ ΑΤΟΜΙΚΑ Α3 1:10:39 1:10:37
29 5 24 1142 ΚΟΚΜΟΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ   Α1 1:10:55 1:10:50
30 9 25 1057 ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ   Α2 1:11:17 1:11:14
31 11 26 1121 ΦΛΕΣΣΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ   Α3 1:11:33 1:11:31
32 10 27 1100 ΠΟΥΡΝΑΡΑΣ ΝΙΚΟΣ ALIARTISTAS Α2 1:12:47 1:12:38
33 2 6 1086 ΠΑΛΟΥΚΗ ΖΑΦ Outdoor Games Running Team Γ1 1:13:23 1:13:10
34 11 28 1035 ΓΥΦΤΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ   Α2 1:13:25 1:13:21
35 6 29 1006 KAVVADAS VASILIOS   Α1 1:13:29 1:13:20
36 12 30 1098 ΠΛΟΚΑΜΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Ρ/Τ ΕΛΛΑΣ 18180 Α3 1:13:33 1:13:17
37 12 31 1045 ΚΑΛΠΑΚΙΩΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΛΑΣΤΙΚΑ ΚΟΤΡΩΝΗΣ Α2 1:13:38 1:13:20
38 2 32 1026 ΓΕΩΡΓΑΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑ Α4 1:14:24 1:14:09
39 3 33 1110 ΤΖΑΝΑΤΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΣΔΥ ΠΑΤΡΑΣ Α4 1:14:36 1:14:32
40 1 34 1064 ΚΩΛΕΤΤΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΛΛΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ Α5 1:14:58 1:14:53
41 3 7 1052 ΚΑΡΑΛΗ ΕΥΓΕΝΙΑ ΤΟ.ΣΥ.Ν ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ Γ1 1:15:00 1:14:55
42 7 35 1001 BENISIS ELEYTHERIOS   Α1 1:15:24 1:15:16
43 2 8 1010 KOSMA DIMITRA   Γ2 1:15:54 1:15:40
44 3 9 1094 ΠΕΡΑΚΗ ΝΑΤΑΛΙ myathlete Γ2 1:16:24 1:16:14
45 8 36 1007 KONTOGIANNIS AGGELOS DOLIOSTEAM Α1 1:17:19 1:17:11
46 13 37 1008 KONTOGIANNIS MANOLIS DOLIOSTEAM Α3 1:17:22 1:17:14
47 13 38 1145 ΠΑΤΟΥΧΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ   Α2 1:18:35 1:18:19
48 14 39 1155 ΠΟΥΛΙΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ   Α2 1:18:52 1:18:52
49 14 40 1119 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ DOLIOS TEAM Α3 1:18:52 1:18:43
50 15 41 1132 ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΗΛΙΑΣ   Α2 1:19:06 1:19:00
51 2 10 1143 ΜΙΣΑΗΛΙΔΗ ΜΑΡΙΑ   Γ3 1:19:32 1:19:30
52 15 42 1144 ΜΟΡΦΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ   Α3 1:19:34 1:19:34
53 3 11 1099 ΠΟΛΥΔΩΡΟΥ ΒΑΣΩ ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑ Γ4 1:19:41 1:19:26
54 16 43 1030 ΓΙΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ   Α2 1:19:43 1:19:37
55 4 12 1036 ΔΕΝΔΡΙΝΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ Wake Up Street Γ2 1:20:08 1:19:58
56 9 44 1095 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΣΜΑΣ WAKE UP STREET Α1 1:20:08 1:19:54
57 17 45 1059 ΚΟΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ   Α2 1:20:34 1:20:12
58 5 13 1088 ΠΑΞΙΝΟΥ ΓΑΛΑΤΕΙΑ   Γ2 1:20:56 1:20:52
59 4 46 1049 ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ   Α4 1:20:56 1:20:51
60 18 47 1133 ΑΔΑΜ ΓΙΑΝΝΗΣ   Α2 1:21:01 1:20:53
61 16 48 1020 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ALIARTISTAS Α3 1:21:04 1:20:52
62 17 49 1131 ΣΑΡΑΤΣΟΓΛΟΥ ΠΑΥΛΟΣ   Α3 1:22:21 1:22:04
63 10 50 1017 ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ   Α1 1:22:44 1:22:25
64 6 14 1103 ΣΚΑΡΓΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ   Γ2 1:23:01 1:22:43
65 11 51 1031 ΓΚΟΥΛΑΜ ΝΤΑΣΤ ΓΚΙΡ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - Α1 1:23:20 1:23:15
66 4 15 1136 ΠΑΠΑΡΓΥΡΙΟΥ ΑΓΓΕΛΙΝΑ   Γ1 1:23:39 1:23:32
67 18 52 1091 ΠΑΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Α3 1:23:47 1:23:31
68 19 53 1044 ΚΑΛΟΓΕΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ   Α2 1:24:23 1:24:06
69 19 54 1078 ΜΠΟΥΛΕΣ ΠΑΡΗΣ   Α3 1:24:31 1:24:30
70 12 55 1041 ΘΑΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ   Α1 1:24:35 1:24:30
71 3 16 1090 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΜΑΡΙΑ LEPANTO Γ3 1:25:07 1:24:52
72 20 56 1079 ΜΠΡΙΛΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ   Α2 1:25:18 1:25:15
73 5 57 1130 ΣΤΑΜΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ   Α4 1:25:48 1:25:34
74 7 17 1071 ΜΕΣΣΗΝΗ ΣΟΦΙΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟΝ FITNESS CLUB ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ Γ2 1:26:14 1:26:07
75 13 58 1102 ΣΙΨΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ   Α1 1:26:19 1:26:15
76 20 59 1062 ΚΟΥΣΚΟΥΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑ Α3 1:26:28 1:26:15
77 6 60 1128 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ   Α4 1:26:30 1:26:24
78 21 61 1002 CHATZIKOS VASILEIOS   Α3 1:26:32 1:26:25
79 21 62 1056 ΚΑΤΣΑΡΗΣ ΣΩΤΉΡΗΣ δρομείς Αιτωλικού Α2 1:26:33 1:26:21
80 8 18 1139 ΚΟΥΡΤΖΗ ΜΙΝΑ   Γ2 1:26:34 1:26:19
81 22 63 1123 ΛΙΤΣΑΣ ΣΠΥΡΟΣ   Α2 1:26:39 1:26:19
82 9 19 1013 PAPAKOSTA GEORGIA   Γ2 1:27:04 1:26:57
83 23 64 1092 ΠΑΣΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ   Α2 1:27:06 1:26:54
84 22 65 1070 ΜΑΡΤΙΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Ρ/Τ ΕΛΛΑΣ 18180 Α3 1:27:10 1:26:57
85 4 20 1109 ΤΑΧΤΣΙΔΟΥ ΕΥΑ LEPANTO RUNNERS Γ4 1:27:17 1:27:02
86 7 66 1054 ΚΑΡΕΛΑΣ ΝΙΚΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Α4 1:27:43 1:27:36
87 14 67 1065 ΛΕΝΤΑΣ Δημητρης   Α1 1:27:50 1:27:43
88 4 21 1061 ΚΟΥΡΟΥΚΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ - Γ3 1:27:59 1:27:52
89 10 22 1009 ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ Τραχινα Γ2 1:28:54 1:28:46
90 5 23 1093 ΠΑΤΡΙΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Σύλλογος δρομέων Μεσολογγίου Γ3 1:28:58 1:28:52
91 23 68 1014 PEPPAS VASIELIOS   Α3 1:29:26 1:29:19
92 11 24 1074 ΜΟΥΡΚΑ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟΝ FITNESS CLUB ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ Γ2 1:29:29 1:29:22
93 6 25 1127 ΓΟΥΝΑΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ   Γ3 1:29:42 1:29:36
94 5 26 1029 ΓΙΑΝΝΕΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ ΜΑΡΙΑ ΑΝΕΤΑΡΤΗΤΗ Γ1 1:29:54 1:29:50
95 2 69 1050 ΚΑΡΑΪΝΔΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ   Α5 1:29:59 1:29:52
96 5 27 1015 ΑΛΕΞΑΝΔΟΠΟΥΛΟΥ ΟΛΓΑ FREELANCER Γ4 1:30:07 1:30:03
97 6 28 1063 ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΗ ΔΩΡΑ ΣΔΥΠΑΤΡΑΣ Γ4 1:30:45 1:30:42
98 24 70 1068 ΜΑΛΕΣΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ   Α2 1:30:58 1:30:38
99 8 71 1038 ΔΗΜΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ LEPANTO RUNNERS Α4 1:31:11 1:31:04
100 15 72 1126 ΒΛΑΣΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ   Α1 1:31:18 1:31:09
101 7 29 1116 ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ   Γ3 1:31:33 1:31:24
102 16 73 1148 ΒΕΝΤΟΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ   Α1 1:31:40 1:31:36
103 17 74 1012 PANAGOS STAVROS   Α1 1:31:41 1:31:35
104 24 75 1089 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ   Α3 1:31:49 1:31:36
105 25 76 1125 ΒΛΑΣΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ   Α3 1:32:13 1:32:04
106 26 77 1150 ΠΕΡΙΜΕΝΗΣ ΗΛΙΑΣ   Α3 1:33:19 1:33:05
107 27 78 1067 ΛΙΟΥΡΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ   Α3 1:33:28 1:33:05
108 28 79 1022 ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ   Α3 1:33:30 1:33:14
109 18 80 1154 ΠΟΡΙΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ   Α1 1:33:51 1:33:36
110 29 81 1096 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Α3 1:34:00 1:33:51
111 9 82 1097 ΠΕΤΣΑΣ ΗΛΙΑΣ ιδιωτης Α4 1:35:10 1:35:01
112 8 30 1149 ΤΖΑΝΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ   Γ3 1:35:48 1:35:35
113 12 31 1047 ΚΑΡΑΓΚΟΥΛΕ ΝΙΚΗ   Γ2 1:36:58 1:36:44
114 9 32 1021 ΒΑΓΕΝΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ   Γ3 1:37:44 1:37:31
115 25 83 1105 ΣΠΥΡΌΠΟΥΛΟΣ ΘΕΌΔΩΡΟΣ   Α2 1:38:13 1:38:07
116 30 84 1141 ΔΑΜΑΣΙΩΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ   Α3 1:40:07 1:39:59
117 3 85 1138 ΑΛΕΞΙΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ   Α5 1:40:09 1:40:04
118 26 86 1072 ΜΕΤΑΞΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ   Α2 1:44:09 1:43:52
119 4 87 1129 ΣΤΑΥΡΙΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ   Α5 1:44:39 1:44:29
120 10 33 1055 ΚΑΤΕΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ - Γ3 1:44:41 1:44:32
121 5 88 1023 ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ lepanto runners Α5 1:44:51 1:44:45
122 10 89 1087 ΠΑΝΑΡΙΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ   Α4 1:45:41 1:45:30
123 6 34 1075 ΜΟΥΣΤΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ   Γ1 1:47:52 1:47:32
124 6 90 1018 ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΠΑΛΑΙΟΞΑΡΙ TEAM Α5 1:50:06 1:49:54
125 19 91 1073 ΜΟΡΦΗΣ ΜΑΡΙΟΣ WAKE UP STREET Α1 1:52:37 1:52:25
126 7 92 1137 ΣΙΓΑΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ   Α5 1:52:44 1:52:36
127 27 93 1122 ΣΗΦΑΛΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ   Α2 1:53:42 1:53:21
128 13 35 1147 ΦΟΥΣΕΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ   Γ2 1:53:42 1:53:19
129 14 36 1069 ΜΑΡΤΙΝΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ   Γ2 1:53:43 1:53:23
130 28 94 1112 ΤΟΥΝΤΑΣ ΘΩΜΑΣ Lepanto Α2 1:55:40 -
131 11 37 1037 ΔΗΜΗΤΡΟΥ ΡΑΝΙΑ   Γ3 1:59:26 1:59:15
132 15 38 1019 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΜΑΡΙΑ HAMMER TEAM Γ2 1:59:27 1:59:14
133 7 39 1004 GRACEY MARTHA Safans Γ4 2:01:03 2:00:50
134 8 95 1003 GRACEY JAMES R Safans Α5 2:01:04 2:00:51
135 8 40 1033 ΓΥΦΤΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ   Γ4 2:18:13 2:18:09
136 9 96 1034 ΓΥΦΤΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ   Α5 2:18:13 2:18:08
137 16 41 1135 ΣΤΑΣΗ ΒΙΒΙΑΝ   Γ2 2:52:35 2:52:25
138 11 97 1134 ΑΔΑΜ ΑΛΕΚΑ   Α4 2:52:36 2:52:26
DNF DNF DNF 1107 ΣΤΥΛΙΑΝΕΣΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Α2 - -